Fotokoutek na svatbu

Chcete si užít svatbu se svými hosty? Fotokoutek vám to umožní!

Svatebčané si mohou své fotografie vytisknout jako suvenýr nebo je sdílet online se svými přáteli a rodinou. FOTOBOSS může být skvělým způsobem, jak rozptýlit svatebčany při čekání na další části svatby nebo večeři.

Fotokoutek na svatbu

Fotokoutek umožňuje svatebčanům vytvořit skupinové fotografie, což je skvělá příležitost pro rodinné a přátelské vztahy. Další výhodou pronájmu fotokoutku na svatbě je, že poskytuje možnosti pro kreativní fotografování, oproti fotografiím například z mobilního telefonu. Svatebčané mohou využít různé rekvizity a pozadí, což jim umožní vytvořit originální a zábavné fotografie.

Fotokoutek na svatbě je jen další nudná aktivita?

Omyl! Fotokoutek na svatbě přináší mnoho výhod, které vám pomohou udělat Vaši svatbu ještě zábavnější a nezapomenutelnou. Jednou z největších výhod je, že poskytuje hostům zábavu a způsob, jak si užít svatbu. Fotokoutek umožňuje vytvořit milé vzpomínky na Vaši výjimečnou svatbu. Kromě toho mohou hosté dostat své fotografie jako suvenýr, který si mohou vytisknout nebo sdílet online.

V čem je pronájem fotobudky lepší, než Instax nebo Polaroid?

Obojí má své výhody a nevýhody. U fotografií typu Instax je při pořádání fotokoutku výhodou především příznivější cena, ikdyž v konečném součtu to tak jednoznačné být nemusí. Při volbě fotokoutku přes Instax musíte počítat s dostatkem fotopapírů, které jsou nákladné. Dále je třeba zajistit rekvizity, dekorace a vhodné pozadí. Výhody naší fotobudky oproti tomu jsou:

  • Široký záběr pro velké skupinky
  • Kvalita fotografií
  • Možnost digitálního sdílení
  • Rozměny fotografií 10 x 15 cm
  • Možnost změny pozadí
  • Rozmanitost rekvizit pro kreativní fotografování
  • Profesionální studiové světlo
  • Příjemná obsluha
svatebni-fotobudka-funkce

Vyberte si sady rekvizit, které preferujete. Umíme vyrobit i sady rekvizit na přání!

Všichni před foťák, zábava začíná!

Rádi Vám představíme našeho Fotobosse. Je to takové malé mobilní studio All-in našlapané profesionální technikou, proto výsledné fotografie vypadají, tak dobře a vydrží dlouhé roky ve vašem albu! Centrem fotobudky je propracovaný a uživatelsky přátelský software, který veškerou techniku spojí dohromady a dokáže podat okamžitý výsledek. A právě rychlost celého procesu je to, co na oslavách oceníte. Chcete se bavit nebo čekat? S námi nečekáte!

„Je malej, ale šikovnej!“

icon-rekvizity

Odborný Asistent

Na místě fotobudku složíme a připravíme k akci. Ovládání fotobudky je snadné a intuitivní, takže ho každý sám zvládne. V případě potřeby je po celou dobu k dispozici školený asistent.

icon-location

Doprava kdekoliv

Ať už akci pořádáte v Praze nebo kdekoliv v ČR, tak jsme plně mobilní a rádi za Vámi dorazíme. Nejsou pro nás překážkou ani odlehlé lokality.

icon-pozadi

Klíčovací Pozadí

Máte radši balónky nebo mořskou pláž? S námi si vyberete jedním klikem a Fotoboss zbytek udělá za Vás. V reálném čase dokážeme do fotografie zakomponovat jakékoliv digitální pozadí.

Fotoboss - vizualizace
icon-design

Vlastní logo

Chcete mít na fotografii Vaše logo, místo nebo datum? Rádi připravíme rámeček, dle Vašich požadavků, který pak dokážeme zakomponovat přímo do všech fotografií.

icon-tisk

Super rychlý tisk

Raději se bavte a nečekejte. Fotoboss dokáže tisknout foto 10x15 cm za 8 vteřin v profesionální kvalitě! Mezi tím se můžete fotografovat znova. Zkrátka se nudit nebudete!

icon-rekvizity

Zábavné rekvizity

Rekvizit vlastní výroba máme tolik, že nebudete vědět, se kterou se fotit dřív. Mezi rekvizity patří např. vtipné cedule, drinky, hudební nástroje, smajlíci, vánoční a svatební rekvizity.

Branding fotobudky - vlastní design

Branding fotobudky

vlastní design

Fotoboss je elegantní a skvěle se hodí na každou příležitost. Co ho ale obléknout do firemních barev? Žádný problém, připravíme návrh designu a umístění loga firmy, podle Vašeho zadání. Branding je vhodný především na promo eventech, kde s fotobudkou přicházejí do styku klienti firmy.

Co bude potřeba?

Prostor cca 3 x 3 m

Napájení 230V

Stůl na rekvizity

Wi-fi pro možnost sdílení fotografií

Rezervujte si termín

Nevájte se objednat přes kontaktní formulář nebo zavolat. Doporučujeme objednat se s předstihem, abychom pro Vás měli dostupný termín.

Zadejte, prosím, Vaše jméno.
Zadejte, prosím, Vaše platné telefonní číslo.
Zadejte Vaši zprávu
CZ
Přejděte na začátek